Cool Vánoce

26.11.2023
Tento článek Vám představí vánoční scénu na rok 2023. Zodpoví nejčastější dotazy a tak trochu Vás už naladí na vánoční atmosféru. Jdeme na to!


Letošní vánoční scénu jsme v ateliéru rozdělili na 2 části. Říkáme jim malá a velká stage. Jak už sám název napovídá, rozdíl je samozřejmě ve velikosti, ale také v celkové koncepci scény.

Malá stage představuje kouzelnou atmosféru Vánoc. Nechybí tam vánoční stromeček se světýlky, dárečky a různé vánoční dekorace. Ty si můžete prohlédnout v galerii tohoto článku. To, že je tato scéna menší neznamená, že je jen pro malé návštěvníky našeho ateliéru. Krásně se tam vyfotí děti i s rodiči, jen nemohou stát.

Pro letošní rok jsme zvolili odstíny bílé, béžové a zlaté barvy. V těchto odstínech také doporučujeme zvolit outfit. Červená barva tam ovšem pasuje také perfektně a neuděláte s ní chybu.Druhá scéna, tedy velká stage, představuje červené velkoplošné plátno, kde můžeme vymýšlet všechny možné pózy a vejde se na ní i početná rodina. K tomuto focení lze využít všechny vánoční rekvizity, které jsou v ateliéru k dispozici.

Jako dress code na červené pozadí doporučujeme zvolit červené oblečení, ale i outfity v bílé, zlaté, béžové nebo tmavě modré budou vypadat velmi pěkně.


A jaké jsou ty nejčastější otázky?

Kde probíhá focení?

U nás v ateliéru na adrese Starokošířská 6/11, Prah 5 - Smíchov.

Co si mám vzít na sebe?

Vyberte spíše elegantní outfit, ve kterém se cítíte dobře a pohodlně. Doporučujeme šaty, sukně, halenky pro dámy a pro pány společenské kalhoty a košile. Hezky vypadají i jednobarevné svetry nebo svetry s vánočním motivem. Nezapomeňte také na doplňky, které hezky podtrhnou Váš outfit. Nejčastěji se fotí naboso, ale pokud si budete přát nechat boty či ponožky, doporučujeme je sladit s celkovým outfitem.

Jaká barva se nejvíce hodí na vánoční focení?

Jak jsme zmínili v článku, nejlépe vyniknou odstíny bílé, béžové, zlaté, červené nebo tmavě zelené barvy. Vyvarujte se křiklavým neonovým barvám a výrazným vzorům.

Můžu si něco zapůjčit v ateliéru?

Ano, k dispozici jsou vánoční svetry pro děti i dospělé, vánoční čepičky a plno rekvizit.

Je možné si ve studiu zařídit vizáž?

K takovému slavnostnímu focení určitě doporučujeme zamyslet se i nad vizáží a zvolit vhodný makeup i účes. Pokud si nejste samy jisté, můžete si k focení zarezervovat i služby vizážistky. Nabízíme různé balíčky. Více informací zde: COOL VISAGE

Kolik lidí se může zúčastnit jednoho focení?

Jedno focení připadá na jednu rodinu (2 dospělí a 2-3 děti) nebo na čtyři dospělé. Další osoby jsou za příplatek.

Kolik fotografií dostanu a jakým způsobem?

Počet fotografií se odvíjí od zakoupeného focení. U všech balíčku ovšem platí to samé - sami si vybíráte záběry k finální úpravě. Po focení Vám přijde email s odkazem, ze kterého si stáhnete neupravené fotografie v náhledové kvalitě. Sami si vyberete záběry, které se Vám líbí nejvíce, jejichž čísla nám zašlete zpět. Pan grafik se pak o vše postará a za 2 - 3 týdny Vám přijdou upravené fotografie v plné kvalitě přes službu úschovna.